גודאורי - אתר סקי ונופש

אזור גודאורי הוא חלק מהרי הקווקאז. זהו קו גבול הדרומי של אירופה והוא מהווה גבול בין רוסיה, אָזַרְבַּיְיגָ'ן וגאורגיה. כל אזור רכסי ההרים נקרא "קזבגי" על שם ההר הגבוה באזור, זה גם אחד ההרים הגבוהים שברכס הרי הקווקאז.
אזור גודאורי נמצא כ-2-2.5 שעות נסיעה (120 ק"מ) מעיר הבירה טביליסי. ברב הזמן הכבישים פתוחים אך כשיש שלג כבד האזור לא נגיש והכבישים פתוחים רק עבור רכבים עם צמיגי חורף .
במזג אויר טוב אין אפילו צורך בשרשראות בשביל להגיע לעיירה אז כדאי להתעדכן במזג האויר לפני שמחליטים לצאת לדרך
יש שלושה אזורים עיקריים של מלונות: הראשון הוא החלק הראשון שפוגשים שעולים לעיירה, זה האזור היותר זול גם מבחינת מחייה וארוחות אך הוא גם המרוחק ביותר מהגונדולות
האזור השני הוא האזור היותר גבוה . כאן חלק מהמלונות הם סקי אין/אאוט ולכן גם המחירים קצת יותר יקרים. האזור השלישי נקרא “New Gudauri 2” – זהו אזור שלם שממוקם מול הגונדולה Gudaura 2.
בחלק התחתון של האתר אפשר למצוא בעיקר מסלולים ירוקים למתחילים. החלק האמצעי כולל מסלולים כחולים שאפשר לעבור ולגלוש חופשי ביניהם. בחלק העליון תמצאו בעיקר מסלולים אדומים ושחורים.
הרכבל התחתון מתחיל ב-2,000 מטר והרכבל העליון מגיע ל-3,000 מטר גובה, אזור גבוה לגלישה וגם הטמפרטורה בהתאם. הרכבלים עצמם עושים מעין צורת X ביניהם ועולים לשני מקומות סמוכים שניתן ללכת ביניהם, אבל קצת בעייתי לגלוש
האתר הזה הכי פופולרי בגאורגיה כיוון שהוא נמצא לא רחוק מטביליסי ויש כאן מגוון רב של אטרקציות