­­הגנים הלאומיים של גאורגיה

מסגרת הטיול הזה, אנו מציעים לך להכיר את הפינות הנפלאות של הטבע המדהים והטהור של ג'ורג'יה ולגעת באגדות שלה. לא משנה מה תבחרו: מסלול הליכה, רכיבה עלב סוסים או טיול ג'יפים בפארקים הלאומיים של גאורגיה, מובטחת לך התרגשות מן היופי, שקט נפשי והאנרגיה החזקה של הטבע.

Lagodekhi - הפארק הלאומי, הוא גן עדן של Kakheti על מדרונות הדרומיים של החלק המזרחי של רכס הקווקז,בגבול עם רוסיה ואזרביג'אן. זהו השמורה הראשונה באימפריה הרוסית, שנוסדה בשנת 1912 ושמרה עד עצם היום הזה את ייחודה בחיות הבר הבלתי נוגעות. הפארק הוא ייחודי עבור המערכת האקולוגית וטהור, החי והצומח הסובטרופי, אזורי אלפיני, נהרות ההרים, אגמים ומפלים. ארבעה מסלולים של מורכבות ומשך שונים מונחים לאורך הפארק, המסלול הארוך ביותר מתוכנן לשלושה ימים. עבור תוואי של יום אחד, אנו ממליצים לטפס למפל (גובה 5-6 מ '). זה טרקים ואת המסלול הקצר ביותר הוא כ 4 ק"מ בכיוון אחד לאורך כביש מתפתל מאוד. בתחילת הדרך בכניסה לפרק דרך היער הנשיר המדהים בצל עץ אלון.

נעליים נוחות – חובה במסלול זה.

הפארק הלאומי לגודהי הוא אי ייחודי של צמחייה טרופית וקרירות בין המישורים חמים ומרגלות של קחתי, האוויר הנקי יגבה עם כוחות טבעיים, ויעלה את האופטימיות החיונית שלכם.

Vashlovani - הפארק הלאומי שממוקם במזרח גאורגיה ב קחתי שטוף שמש וגובל אזרבייג'אן. הפארק מאחד כמה אזורי טבע - ערבה, יער ערבה, מדברי למחצה ואזור של יערות נשירים. הסעד שונה במגוון דרכים, יש סלעי משקע טהור (badlands), שטחים שטוחים ומערות קארסט. גובה השטח נע בין 100 ל 800 מ 'מעל פני הים. במקומות מרהיבים ביותר, נראה כי הרים כמו קפלי בד מכסים את כדור הארץ. האקלים של האזור הוא צחיח, אין כאן מים טריים.

יש תוכנית שלמה עבור ההיכרות עם הפארק. יש טיולים רגליים וטיולי אופניים, רכיבה על סוסים. כדי להכיר את הנוף הייחודי בכל אירופה, היערות, הקניונים, הערוצים, ההרים והרי הגעש, אנו מציעים טיול ג'יפים של יום אחד. תשארו מרוצים עם הניגודים האקלימיים ושינוי הצבעים של הטבע, תהיו מופתעים מהעובדה כי יש סוואנה אפריקאית בגאורגיה . על המרחבים העצומים של הפארק אין רמז לציוויליזציה וקיומם של אנשים באופן עקרוני, האווירה פה מסתורית. טריטוריה זו היא החלום של הקולנוע עבור התגלמות של תוכניות עתידניות ללא גרפיקה ממוחשבת. היופי של המקום הזה מכניס אותכם למציאות מסתורית, שוב תשתכנעו כי בגאורגיה יש כמעט הכל ועוד יותר.

הפארק הלאומי Mtirala ממוקם באדג'ריה על שטח סלעי , הנקודה הגבוהה ביותר היא 1761מ' מעל פני הים. "Mtirala" פירושו בגאורגית - "בוכה", בשל כמות גדולה של משקעים הנופלים כאן, זה המקום הכי רטוב לא רק בגאורגיה, אלא גם בכל אירופה. מתיראלה הם הרים של סובטרופיים עם אגמים ומפלים. בפארק אפשר לשלב טיול רגלי, טיול סוסים או ג'יפים.

כאשר אתה מבקר בפארק הלאומי תוכל לישות טיול הליכה לאורך הנהר של 7 ק"מ לכיוון המפל Chakvistskalik (גובה 15 מ ') ולאגם מוקף בהרים על שביל מתפתל בין רודודנדרון, ערמונים עצים ושרכים היער הקסום של קולכיס, באופי המגוון הביולוגי הייחודי הזה הוא נדיר. ישנם מעיינות מינרלים רבים ומעיינות מרפא .

תחזרו הביתה עם כוחות חדשים ומצב הרוח נהדר.

!!!אנחנו נעזור לכם להזמין טיול