רושקה ואגמים צבעוניים אבודאלאורי (טיול ג'יפים של יומיים)

 המסלול הזה מתאים קודם כל לחובבי טבע והרפתקנים. אתם תכירו אזור של חבסורטיה והעולם ההרים של קווקז הגדול בגאורגיה הצפונית. המסלול  יעבור דרך כביש צבאי גאורגיאני, החוף המזרחי של מאגר ג'ינבל. העלייה ליישוב רושקה עובר דרך כביש המתפתל, 7 ק"מ נעבור תוך שעה (הכביש פתוח בין יוני לנובמבר בלבד). הנסיעה  תקח 4 שעות וזו תהיה הרפתקה מדהימה . היישוב רושקה נמצא בגובה של 2000 מטר, זה יישוב חבסורטי אוטנטי, שמתגוררים בו 12 משפחות בקיץ ובחורף רוב בתושבים יורדים לעמק. היישוב נמצא במקום ציורי מאוד, בעמק של  הטבע המדהים של בראשית ואבנים גדולות, השרידים של קרחון העתיק  

כאן, יש אפשרות לרכיבה על הסוסים  גזעיים אמיתיים. לינה ברושקה בבית  של משפחה חבסורטית שאוהבת אורחים עם אוכל מדהים, יין משובח, סדנאות בישול וסיפורים על מסורת של חבסורטיים. אתם תוכלו לצפות מהמרפסת של הבית בזריחה עוצרת נשימה. ערפל השחור ירד על פני העמק ותדמיינו שאתם שמימי אשר יושב מעל העננים. לקראת סוף היום נעלה לאגמים צבעוניים אבודלאורי – אלה שלושת האגמים קרחוניים אשר נמצאים  על השיפוע הדרומי של חלק  טושטי-חבסורי ברכס הקווקזי. האגמים מחנים "צבעוניים" עקב צבע של המים באגמים. הדרך לאגמים מהיישוב היא 6 קמ לכיוון אחד עם העלייה, לא נדרשת הכנה מיוחדת אך נחוצים נעליים נוחות.

תוך כדי הנסיעה אתם תרגישו את הטבע ואת החופש המסחרר, המרחבים, שקט, שלווה ואתם.  המטרת הטיול שלנו זה להגיע לאגמים צבעוניים. הראשון ביניהם זה אגם הירוק הוא הכי קטן ביניהם.

אחר כך נרד לאגם הכחול  מוקף בפרחים. האגם הלבן, הכי עמוק וגבוה, נמצא בגובה של 2812 ק"מ, צבע מים מזכיר צבע של החלב עקב  תצורות קרחוניים. האגמים נמצאים במרחק של 1.5 ק"מ אחד מהשני. אין מילים לתאר את היופי האלוהי.

 

Забронировать тур 

 Мы готовы помочь вам с поездкой на 100% вне зависимости от сложности маршрута и его цены.   

Заголовок

Вы можете выбрать стиль текста, его начертание и цвет

Отделение 1